Bizi Takip Et:

Şirket Künyesi

Ana Sayfa Şirket Künyesi

Amacımız, size sadece kısa vadede çözümler sunmak değil, gelecekte ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızda olmaktır.

Bu prensip doğrultusunda
Prores olarak amacımız, var olan ihtiyaçlarınızı dinleyip size en kısa sürede yardımcı olmaktır.

Gayrimenkul ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap vermek için sizin doğru ihtiyaçlarınızı analiz edip en kısa sürede yardımcı oluyoruz.

PRORES | Gayrimenkul Danışmanlığı

10 yıllık deneyim ve birikimle gayrimenkul ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap veriyoruz.

Gayrimenkul ihtiyaçlarınıza en kısa sürede yardımcı oluyoruz.

Prores olarak müşterilerimizden gelen gerçekçi ihtiyaçlara en kısa sürede yanıt vermek temel amacımızdır.

 

Geleceğe yönelik kapsamlı değerlendirmeleri sizlere sunarak, müşteriye özel bir danışmanlık sunmaktayız.

 

Prensiplerimizden ödün vermeden sürdürdüğümüz çalışmalarda gayrimenkulden elde edeceğiniz kazancın üst düzeyde olmasını istemekteyiz. Bu kiraya verme işlemlerinde de aynen geçerlidir.

 

Tüm hizmetlerde en verimli olacağınız şekilde yönlendirmeler sağlanır.

112701183_1389811241208103_1950457068109723351_n

Tek çatı altında çok sayıda hizmeti alacağınız Prores Gayrimenkul Firması, taşınmaz mallarla alakalı tüm emlak danışmanı beklentilerinize yanıt vermektedir.

 

 

Gerçek İhtiyaçlardan Yola Çıkıyoruz

Güçlü ve profesyonel bir alt yapı ile devam ettirdiğimiz hizmetlerde en temel hedefimiz gerçek ihtiyaçlarınızın doğru biçimde yanıt bulmasıdır. Hem şu an için hem de geniş bir zaman dilimine yönelik olarak çözümler üretiyoruz. Taşınmaz malların uzun vadeli kullanımında birçok olasılık vardır ve bu detayları size profesyonel bakış açısıyla açıklamaktayız.

 

Sizleri bu anlamda tüm ayrıntılarla beraber dinlemekte ve en kısa sürede size yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Bu amacımızı yerine getirmek için analizleri doğru şekilde yapmaktayız. Sektördeki 10 senelik deneyimimiz bu hizmetleri sunarken ekstra avantaj sağlayacaktır.

 

Ne Tür Hizmetler Veriyoruz?

Prores Gayrimenkul danışmanları  olarak pazarlama desteği, ücretsiz ekspertiz desteği, satıcı danışmanlığı ve alıcı danışmanlığı hizmetleri veriyoruz.

 

Ömer Faruk Tosun tarafından kurulan firmamız bünyesinde, amaca yönelik en iyi sonuçları almanız hedeflenmektedir. Sektörün gerektirdiği durumlara hakim bir ekiple beraber, tüm emlak işlemlerinizden maksimum performans almanız amaçlanır.

Dairenizi satacaksanız, hangi zaman aralıklarında daha çok satış potansiyeli olduğu ve kimlere satıp kimlere satmamanız gerektiğini bilmek istersiniz. Şehir piyasasına göre değişen biçimde daire satışı yapacağınız dönemler değişebilir.

 

Tersine daire alacaksanız, yine bütçenize en uygun çözümü bulmak ve uzun vadede kar elde etmek istersiniz. Bir evi şu an satın aldığınızda bundan 10 sene sonra nasıl bir değeri olacağı önemli hale gelir.

 

Fakat genelde bir değer artışı olacak gibi görünse de evi aldığınız yerdeki çevre etkenler de önemlidir. Bu nedenle civardaki gelişmelerden haberdar olarak sizlere gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.

Ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz, ev kredisi çekecek olan müşterilerimiz için sunulan bir hizmettir.  Bankalar kredi vermeden önce evin değeri hakkında bilgi edinerek ipotek garantisi istemektedir.

 

Bu işlem için de emlak danışmanlığı talepleriniz karşılanır. Bir dairenin şu anki değerinin tespitinde çok sayıda etken belirleyici durumdadır.