EminEvim 560Kurtköy Projesi

5yüz60 Kurtköy Projesi

Eminevim, bugüne kadar birçok kişinin faizsiz şekilde ev ve araba sahibi olmasını sağlayan köklü bir firmadır. Başlattığı projelerle Türkiye’de bir ilki başlatarak düşük bütçeli kişilerin de ev sahibi olmasına yardımcı olmuştur. Eminevim 560 Kurtköy projesi ile tekrar bir ilke adım atmıştır. Eminevim Kurtköy’de 560 Kurtköy projesi ile 587 adet daireyi satılığa çıkarmıştır. Bu daireler her bütçeye uygun şekilde 1+1, 2+1, 3 +1 şeklinde tasarlanmıştır. 

Farklı mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken bir projedir. 560 Kurtköy projesi konumu itibari ile birçok bölgeye kısa süre içerisinde ulaşılabilecek bir yerdedir. Konut büyüklükleri, herkesin isteği doğrultusunda 44 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiklik gösterir. Bu proje, modern kentleşmeye atılan büyük bir adımdır. Bugüne kadar birçok kişiyi ev sahibi yapan Eminevim garantisi ve güvencesi ile satışa sunulmuştur. Dünyada her zaman ilklere imza atan Eminevim, 560 Kurtköy projesi ile birçok kişinin hayallerine kavuşmasını yardımcı olmaktadır.

Eminevim 560 Daire Projesi

Eminevim tarafından yapılan 560 Kurtköy projesi içerisinde 587 adet daire bulunur. Proje çerçevesinde yapılan daireler 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde satılığa çıkarılmıştır. Ayrıca bu proje kapsamında yer alan 1+ 1 daireler kiraya verilebilecektir. Kişilerin istekleri doğrultusunda 1+1 daireler, 5 yıla kadar kiraya verilme imkânı sunulmaktadır. Kiraya verilen bu dairelerin içerisinde gerekli olacak tüm eşyalar mevcuttur. Dairelerin hepsi merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Merkezi ısıtma sistemi sayesinde, soğuk kış günlerinde daha düşük fiyatlara daha düşük faturalar ödenir. 

Daire içerisinde her şey özenle seçilmiş ve kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Bu proje kapsamında yapılan dairelerin en önemli özelliklerinden birisi de yalıtımın mükemmel olması ve deprem yönetmeliğine uygun şekilde yapılmış olmasıdır. Dairelerin tamamının yapı denetimi yapılmıştır. Ayrıca dairelerde balkon bulunmaktadır. Ayrıca bina içerisinde asansör, yangın merdiveni, sprintler sistemi, hidrofor, su deposu, jeneratör de mevcuttur. 

Eminevim 560 Projesi Nerede?

Eminevim 560 daire projesi, İstanbul’un Anadolu yakasında inşa edilmiştir. İstanbul’un kalabalığından, gürültüsünden uzaklaşmak isteyen kişiler için geniş bir alan içerisinde inşa edilen muhteşem bir projedir. Bu proje sayesinde hem modern hayatın insana sunduğu birçok aktiviteden faydalanırken ayrıca doğa içerisinde sessizliği ve huzuru yaşayabilirsiniz.

Eminevim 560 Satılık Daire

Eminevim 560 Kurtköy projesi dâhilinde, kişilerin bütçelerine uygun şekilde birçok dairesi satılığa sunulmuştur. Eminevim 560 Kurtköy projesi içerisinde her bütçeye uygun şekilde daireler mevcuttur. Bu proje kapsamında kişilerin kira öder gibi ev sahibi olması düşünülmüştür. Ayrıca daire alacak kişiler, proje kapsamı içerisinde yer alan basketbol ve voleybol sahası, yüzme havuzu gibi birçok alana da sahip olacaktır.

Eminevim 560 Kiralık Daire

Birçok merkeze yakın olarak yapılan Eminevim 560 dairelerinde, kişilere 5 yıl kiralama hizmetini de sunmaktadır. Proje kapsamında yer alan 1+1 daireleri, eşyalı veya eşyasız olacak şekilde düşük fiyatlara kiralanabilir.

Eminevim 560 Projesi Sosyal Tesis Özellikleri

Eminevim 560 projesi, 23 bin 850 metre kare alan üzerine inşa edilmiştir. Proje, % 80 yeşil alana sahiptir. Kişilerin birçok ihtiyacını karşılayacağı sosyal donatı mevcuttur. Tesis içerisinde dairelerde oturan kişiler için fitness merkezi, buhar odası, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahası, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, kreş bulunur. 

Ayrıca proje kapsamı içerisinde tesis içerisini kamelya, şelale, otoparkta yapılmıştır. Küçük bir şehir olarak inşa edilen 560 Kurtköy daireleri, 8 büyük mağazanın yanı sıra AVM, metro gross market, Atlantis AVM, Pendik marina çarşı gibi birçok önemli noktaya yakın konumda yer almaktadır.

Eminevim 560 Daire Fiyatları

Eminevim tarafından Avrupa Yakası’nda inşa edilen Kurtköy 560 daireleri; stüdyo daire 1 oda+1 salon, 2 oda+1 salon ve 3 oda+1 salon şeklinde seçenekleri mevcuttur. Vade farkı ödemeden kişilerin düşük taksit seçenekleri ile ev sahibi olmasını sağlanmaktadır. 1+1 kiralık dairelerin, ortalama 1000 TL ile 2000 TL arasında kiraya verileceği belirtilmiştir. Satılık dairelerin fiyatı, yaklaşık 300.000 TL ile 450.000 TL arasında satılacağı çıkarılmıştır. 

Eminevim’le güvencesi ile alınan evleri vadesi bitmeden kiraya verilebilir. Kiraya vererek elde edilecek gelir ile ödemelerinize katkı sağlayabilirsiniz. Birçok avantajı ile satılığa çıkarılan bu daireler ile ekonomik kazanç elde edebilirsiniz.